contact us
Portugal Passport

כיצד משיגים דרכון אירופאי בקלות ובמהירות

מפת אירופה

בישראל יש יותר מ- 700,000 איש שמחזיקים בדרכון זר ואלפי אזרחים ישראלים נוספים שזכאים לדרכון זר כזה או אחר, כגון דרכון רומני, פולני, יווני, צרפתי, ספרדי, פורטוגלי וכו'

עם זאת, בהרבה מקרים, אותן מדינות לא ימהרו במתן אזרחות זרה ואף יקשו על התהליך עד כדי מצבים שבהם, המבקש ירים ידיים ויוותר על זכותו הטבעית לדרכון זר.

בין כל אלו, יש מדינה אחת, קסומה ויפה בשם פורטוגל שפותחת את דלתותיה ומזמינה את הזכאים לקבל אזרחות אירופאית על בסיס היותם צאצאים למורשת הספרדית, בתהליך פשוט יחסית, לא יקר ומהיר.

ב 03 לאוקטובר, שנת 2016, ממשלת פורטוגל אישרה את חוק האזרחות הפורטוגלי, המאפשר ליהודים ספרדים, לממש את זכותם הטבעית לאזרחות,  כניסיון לתיקון עוולות העבר שנגרמו למגורשי ספרד לפני יותר מ 500 שנה.

החוק מקנה את האפשרות למימוש קבלת אזרחות פורטוגלית/ אירופאית ליהודים צאצאים ממדינות רבות, כגון: מרוקו, צרפת, איטליה, אלג'יר, טוניסיה, טורקיה, מצרים, מקדוניה, יוון, ברזיל ועוד.

תהליך הוצאת האזרחות הפורטוגלית בעיקר מחייב את ההוכחה המשפחתית למורשת הספרדית, עם זאת אינו מחייב ראיון, אינו מצריך את ידיעת השפה, אינו מחייב מגורים קבועים או זמניים בפורטוגל ולכן, מסלול זה נחשב כמסלול מועדף ביותר להוצאת אזרחות פורטוגלית, למי שיכול.

הדרכון הפורטוגלי מדורג במקום הרביעי בעולם באינדקס הדרכונים העולמי ומאפשר כניסת חופשית לכ- 187 מדינות מסביב לעולם ללא צורך בויזה.

החזקה בדרכון אירופאי מקנה יתרונות רבים גם עבור אותם אנשים שאינם מתכננים בשום שלב בחייהם "לנדוד" למדינה אירופאית כזו או אחרת.

מאחר והדרכון הפורטוגלי משויך לאיחוד האירופי,  זכויות האזרח המחזיק בדרכון זה, חלות על כל אותן 28 מדינות המאוגדות באיחוד כולל בריטניה, הולנד, איטליה, ספרד ועוד.

למה צריך דרכון פורטוגלי?

  1. לספק שירותים / לרכוש נדל"ן ולבצע השקעות באירופה תוך הנאה ממיסוי מקומי
  2. ללמוד במוסדות לימוד באירופה (לימודים מרחוק גם נחשבים) בחינם או בעלות מופחתת. לזכות במלגות, הנחות והלוואות סטודנט מטורפות המוצעים אך ורק לאזרחי האיחוד האירופי.
  3. לעבוד ולחיות בכל רחבי אירופה תוך קבלת תנאים סוציאליים כאזרח מדינות האיחוד.
  4. להיכנס לכ- 187 מדינות עם דרכון אירופאי ללא צורך בוויזה ( כולל ארה"ב)
  5. אפשרות לקחת הלוואות/ מימון מבנקים אירופאים

אזרחות פורטוגלית  כמה זמן?

נכון להיות ומאז אישור חוק האזרחות הפורטוגלי לצאצאי מגורשי ספרד, אנו עדים למגמה חיובית של התייעלות, שיפור וקיצור התהליך ועדים לתקופות המתנה קצרות יותר מבעבר שנמשכות בין 6 חודשים לקצת יותר משנה. דווקא אחרוני מגישי הבקשה, זוכים לתהליך קצר ופשוט.

אף על פי שמיליוני אנשים בישראל ועוד כמה מיליונים נוספים מסביב לעולם זכאים להוצאת אזרחות ודרכון פורטוגלי, עד כה הוגשו רק סביב 30,000 בקשות.

הדלת כרגע פתוחה וההזדמנות להוצאת דרכון זר קיימת – בקלות ובמהירות, אך חשוב לממש זכאות זו כמה שיותר מהר על מנת לא להסתכן בשינוי לרעה בחקיקה או סגירת הדלת.

כמו כן, בכדי למקסם את ההצלחה ולהבטיח את קבלת האזרחות – יש להמציא את המסמכים הנכונים ולהגיש בקשה מלאה ומושלמת שלא תשאיר מקום לסירוב ו/או דרישה למידע או מסמך נוסף שיכולים לעכב משמעותית את התהליך.

כיום יש משרדים רבים המציעים את שירותם לצורך הוצאת האזרחות הפורטוגלית.

קבוצת UCI בעלי ותק של יותר מ – 17 שנה בתחום ההגירה וההתאזרחות עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

ב-UCI לא מתפשרים על רמת השירות, מקצועיות ושקיפות ואף מתחייבים ל-100% הצלחה.

ב- UCI תתחילו לשלם רק לאחר קבלת אישור עקרוני.

אז אם גם אתם, רוצים "כרטיס פתוח" לאירופה ולא רק לאירוויזיון

המידע שימושי? שתפו עם חברים
בדוק זכאותך עכשיו
לקבלת דרכון פורטוגלי
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
Call Now Button